1. Home >
  2. Rozpis a výsledky >
  3. Třebíč Nuclears - Draci Brno

Třebíč Nuclears - Draci Brno 0:4

5. 5. 2018, 16 hodin, Třebíč
123456789101112 R H E L
Draci Brno 200010010 4 83
Třebíč Nuclears 000000000 0 43

„V poslední době hrajeme s Třebíčí vyrovnané zápasy, což se dnes zase ukázalo. Měli jsme trošku víc štěstí. Asi rozhodla obrana. My jsme neudělali tolik chyb, co udělali domácí, a dokázali jsme na ty chyby skórovat…“ Řekl po utkání Na Hvězdě coach Draků na první metě Hynek Čapka. Draci porazili Nuclears 4:0 a upevnili si vedení na špici Extraligy.


První dva doběhy zaznamenali Draci hned v první směně, když nejdříve Arnošt Dubový ukradl domácí metu po divokém nadhozu Američana Reece Greena a druhý bod přidal po chybě třebíčské obrany Přemek Chroust. Hráči Nuclears byli nejblíže ke skórování ve čtvrté směně, kdy na jeden aut obsadili všechny mety. Místo stažení doběhu ale následoval dvojaut, kterým obrana Draků směnu ukončila.


Na druhé straně se skvělým dvojautem blýskl mladičký Marek Krejčiřík hrající na spojce, který svým zákrokem zakončil šestý inning a vyautoval Hubbarda s Furkem. Za Draky skóroval po dalším divokém nadhozu ještě Filip Moštěk a v úvodu osmé směny Martin Schneider po dlouhém sebeobětovacím odpalu Dondreie Hubbarda.


Třebíč se nadechovala k útoku znovu v dohrávce deváté směny. Dlouhý odpal Jiřího Novotného ale skvělým zákrokem zlikvidoval Arnošt Dubový. Na mety se dostali Daniel Cameron, střídající Robin Vávra a po nepříjemném trefení Zdeněk Kutílek. Relief Martin Schneider podpořený bezchybnou obranou Draků ale žádný doběh domácích nepřipustil.


Rozhodčí: HP: Prukner Hynek, 1B: Živný Martin
První nadhoz: 16:00
Délka zápasu: 02:30
Návštěva: 67