>

Arrows Ostrava převálcovala Skokany Olomouc poměrem 15:0

jiri_uhlir, 30.03. 2018 Extraliga

V úvodních dvou zápasech domácí baseballové extraligy zvítězili největší favorité vysokým rozdílem. Arrows Ostrava přehrála Skokany Olomouc 15:0, utkání skončilo již po páté směně. Úřadující mistři Draci Brno si zase poradili s Olympií Blansko 9:0. Extraliga pokračuje o víkendu dalšími zápasy.

Největší zásluhu na vysoké výhře ostravských baseballistů má Američan Terrell Joyce, který odpálil 2 homeruny a celkem stáhnul pět bodů. Joyce, který v minulém roce předvedl 11 homerunů, přešel do Arrows z Draků Brno. Tři úspěšné odpaly si připsal také Tomáš Juněc a zkušený Aleš Navrátil.

Baseballisté ze Skokanů Olomouc zaznamenali pouze dva hity a celkem předvedli tři chyby. „Zápas se hodnotí špatně a celkem jednoduše. Výkon nám ukázal mezery, nevyšel nám start do zápasu, prohrávali jsme 0:6 hned po první směně. Zítra musíme na Opening Day nastoupit jako jiný tým,“ hodnotil na facebookovém profilu trenér Skokanů Michal Kohout.

Úvodní zápas Draků Brno otevřel Jakub Kostka z Olympie Blansko, který hned při prvním startu na pálce poslal míč mimo rukavice. To byl však poslední hit pro hráče z Olympie. Draci se ujali vedení hned v první směně 3:0, další body přišli ve třetí a čtvrté směně. Na pálce se skvěle uvedla nová posila Draků – Američan Hubbard Dondrei, který si připsal tři hity.

Starší články