1. Home >
  2. Baseball Czech TV přechází na placenou verzi

Baseball Czech TV přechází na placenou verzi

Ján Jabrocký, 08.03. 2024 Extraliga

S novou extraligovou sezónou přichází s novinkami také Baseball Czech TV. Ta bude letos zpoplatněna, ale nabídne mnohem více obsahu, než tomu bylo v minulém roce.

Kupte si své předplatné zde

Již nyní si totiž fanoušci můžou zakoupit neomezený roční přístup pro tuto sezonu. Jeho cena byla stanovena na 1290,- Kč a fanoušci díky němu budou mít neomezený přístup k přenosům ze zápasů Extraligy, Pražského Baseballového týdne, All Star Game, ale také i některých zápasů 1. ligy a Nadstavby o Extraligu. Kromě přímých přenosů platforma Baseball Czech TV nabídne také záznamy utkání, highlighty, rozhovory a premiérový obsah z reprezentačních akcí. Také jednotlivé kluby můžou na platformě založit své vlastní kanály, kde můžou fanouškům přinášet exkluzivní obsah.

Také milovníci mládežnického baseballu si tento rok přijdou na své, protože jim Baseball Czech TV nabídne přenosy se SuperCupu a Euro Baseball Tour. Dvou největších mládežnických mezinárodních turnajů v Česku.

Pokud jde o kvalitu přenosů, tak všechny extraligové stadiony jsou pokryty minimálně dvěma kamerami. Důležité také je, že samotní předplatitelé budou moct rozhodnout, kam bude směřovat část vybraných financí, když si vyberou klub, který chtějí převážně na platformě sledovat. Pokud takový klub nemají, tak se tato částka rozdělí dle předem daných kritérií, která zahrnují zejména kvalitu přenosů jednotlivých organizací.

Kromě webového prohlížeče budou moct fanoušci sledovat Baseball Czech TV také na svých chytrých telefonech, případně tabletech. V App Store případně v Google Play si budou moct stáhnout aplikaci s názvem Czech Baseball TV. Použít také můžou Chromecast nebo Apple TV a zápasy tak sledovat na své chytré televizi.

Kromě ročního předplatného Baseball Czech TV nabídne také další dva tarify. Měsíční v ceně 249,- Kč a Víkendové za 99,- Kč. Oba tyto balíčky ale nebudou obsahovat zápasy reprezentace a mládežnického baseballu. Ty si pak budou moct fanoušci dokoupit v rámci speciálních balíčků. I nadále ale omezený počet zápasů bude zdarma nabízet portál ČT Sport Plus a Tipsport TV.

V rámci jednoho předplatného budou moct předplatitelé sledovat zápasy až na čtyřech zařízeních, které ale musí být na stejné IP adrese. V rámci jedné domácnosti si tak budete moct pustit najednou různé zápasy dle vlastních preferencí.

Starší články