>

Skokan Dylan Brammer je nejlepším nadhazovačem uplynulé sezony

TZ, 30.01. 2018 Extraliga

Olomoucký baseball slaví obrovský úspěch. Nejlepším nadhazovačem základní části uplynulé extraligové sezony se stal Skokan Dylan Michael Brammer. Ocenění získal od České baseballové asociace v průběhu třetího ročníku slavnostního baseballového Galavečera v pátek 26. ledna.

Osmadvacetiletý Američan předvedl na nadhazovacím kopci výkony, které mu nakonec po zásluze přinesly i cenu pro nejlepšího nadhazovače. Zároveň se může pochlubit také největším počtem strikeoutů v uplynulé sezoně, bylo jich celkem 137.

Dylan Brammer je v současnosti v australském městě Adelaide, kde hraje za Port Adelaide Magpies Baseball Club. „Za ocenění děkuji. A děkuji také za čas strávený v Česku, na který budu velmi rád vzpomínat,“ vzkázal na dálku nadhazovač, který hraje také výborně na postu spojky. Právě z jihoaustralské ligy ho do Česka před rokem přivedl hrající trenér olomouckých Skokanů Jakub Voják, který byl u protinožců přes zimní pauzu na hostování.

V příští sezoně bude Dylan Michael Brammer hrát ve Spojených státech amerických. Před nedávnem totiž podepsal smlouvu s týmem New Jersey Jackals.

Starší články