>

Draci mají mečbol

Evženie Votinská, 23.08. 2022 Extraliga

Po nedělním duelu v areálu U Hrocha, ve kterém zvítězil domácí tým jasně 8:0, čekal účastníky Czech Series v pondělí šestý zápas v YD baseball Areně.

Do něj vstoupili Draci s očekávaným startérem Juanem Jaimem, Hroši postavili na kopec Tomáše Ondru. Utkání probíhalo zrcadlově opačně než den předtím. Draci pálili, Hroši ne. "Začátek zápasu vypadal slibně, ale druhá směna se nám úplně nepovedla, udělali jsme pár chybv obraně a z toho pramenilo tempo zápasu a naše porážka," řekl k zápasu Ondřej Kalandra. Juan Jaime byl pro hroší pálkaře těžkou překážkou, vydržel na kopci 7 směn, ve kterých rozdal 11 strike outů. A když ho podpořili spoluhráči v útoku celkem 16hity, byla z toho pro Draky nakonec relativně lehké vítězství. "Chtěli jsme navázat na nedělní výhru, kde jsme neskutečně řezali, ale to se nám proti Jaimemu nepovedlo," netajil zklamání z výsledku Matyáš Němčanský.

Draci jsou odhodláni získat 23. titul v historii klubu a sérii v pátek 26.8. uzavřít. "Vedeme 3-2 a v pátek to jdeme dotáhnout do konce," plánuje autor jediného pondělního homerunu Martin Červinka.

Hraje se od 16:30 hod. v areálu U Hrocha.

Starší články