>

On-line vysílání Czech Series

Lukáš Ercoli, 11.09. 2020 Extraliga

Vyvrcholení letošního ročníku baseballové Extraligy je tu. Fanoušci, kteří nemohou první hrací víkend dorazit na stadiony v Brně a v Ostravě, mohou sledovat komentované streamy na našich sociálních sítích a samozřejmě klasické on-line přenosy přes iScore.

Na facebooku BaseballCzech budete moci díky spolupráci ČBA, Draků Brno a Milujeme baseball sledovat přenos z Brna z MBS i s grafikou a komentářem stejně, jako tomu bylo při semifinálové sérii Draků s Eagles.

Novinkou budou streamy společnosti TIPSPORT, která letos zařadila naši nejvyšší soutěž do svého sázkařského portfolia. Utkání budou i s komentářem a grafikou vysílána na jejich webových stránkách (www.tipsport.cz, www.tipsport.sk, www.chance.cz) s možností live sázení. Streamy společnost zajistí z obou hracích dnů.

Sobotní stream společnosti TIPSPORT nebudete muset sledovat jen na jejich webových stránkách, ale i na našem facebookovém profilu BaseballCzech, který zde poběží s lehkým zpožděním.

Oba zápasy pro vás bude komentovat Honza Jabrocký z projektu Milujeme Baseball.

Od třetího utkání Czech Series se můžete těšit na přímé přenosy prostřednictvím internetové televize PLAYO.TV, která přenese všechny zápasy druhého hracího víkendu, tedy jeden až tři zápasy, v závislosti na průběžných výsledcích.

Starší články