>

Kurzové sázky na Extraligu

Michal Hanuš, 27.05. 2020 Extraliga

Asi jste si všimli, že již na první zápasy Extraligy v této sezóně bylo možné vsázet u sázkové kanceláře Tipsport. Jsme velice potěšeni, že nás největší sázková kancelář v České republice zahrnula do svých kurzových sázek.

Aby mohla pokračovat spolupráce ČBA a Tipsportu na kurzových sázkách na Extraligu, je potřeba splnit ještě dvě zásadní podmínky.

Zajistit předpokládané startující nadhazovače Extraligových zápasů. Technicky asi jednoduše proveditelné, avšak velice složité pro kauče, kteří se snaží najít optimální sestavu pro každý Extraligový zápas. Již ve středu večer proběhne videokonference se zástupci Extraligy s cílem najít shodu na realizaci či nerealizaci této podmínky.

Dalším nutným předpokladem je zajištění, aby hráči nesázeli na utkání svého týmu, neboť toto je i z hlediska zákona nepřípustné. Tipsport již bohužel velice jednoduše a rychle odhalil jednoho sázejícího z řad hráčů extraligového týmu, kterak sázel na utkání svého týmu. Tímto bych chtěl požádat všechny hráče na soupisce všech Extraligových týmů, aby nevsázeli na utkání svého týmu a aby byli zdrženliví v poskytování informací o svém týmu. Každopádně ČBA nyní intenzivně pracuje na tom, jak tuto druhou podmínku co nejrychleji splnit.

Je nám ctí, že se naše elitní soutěž dostala do kurzových sázek a budeme se snažit, abychom Extraligu udrželi v kurzových sázkách co nejdéle.

Starší články