>

Druhý zápas CZECH SERIES ve prospěch Arrows

Lukáš Ercoli, 18.08. 2019 Extraliga

Druhý den se CZECH SERIES přesunula do Prahy. V Eagles parku přivítali ostravské Arrows, kteří přijeli s jednou výhrou z předchozího dne. Hned od začátku Arrows tahali za delší konec a připsali si tak druhé vítězství 10:1 v CZECH SERIES.

Hned v první směně se Arrows ujali vedení 2:1. Následovala druhá směna, ve které ostravští navýšili své vedení na 3:1 a ve třetí směně Jakub Voják i Jakub Malík odpálili homerun, a tak dostali ostravský celek do celkem přesvědčivého vedení 5:1. 

I pražští pálkaři se dostávali celkem častokrát na mety, akorát se jim nedařilo své běžce stahovat na domácí metu a skórovat s nimi. Naopak ostravští pálkaři byli velmi produktivní a jak v šesté, tak v sedmé směně se jim opět podařilo skórovat na konečných 10:1.

Výborný výkon na nadhazovacím kopci předvedl mladý reprezentant Ondřej Satoria, který odházel celý zápas a povolil pálkařům Eagles skórovat pouze jednou a hned sedm jich vyprovodil strikeoutem.

Zítra se série přesouvá opět do Ostravy a Eagles se porvou o to, aby sérii prodloužili o další týden. Pokud se jim to nepodaří, tak se Arrows zítra stanou druhým týmem v historii české Extraligy po Dracích Brno, kterému se podaří obhájit titul.

Starší články