>

Mike Müller: "Oba týmy jsou vyrovnané"

Michal Müller, 15.08. 2019 Extraliga

V pátek na ostravském hřišti začíná vrchol české soutěže a to finálová série mezi obhajujícími Arrows a hladovými Eagles, kteří mají 30 letou pauzu po posledním titulu. 

Který tým tedy má větší šanci vyhrát? 

Na obou stranách skvělí nadhazovači, elitní pálkaři v čele s Hejmou a Joycem na druhé straně. Divil bych se, kdyby to ale bylo o jednom muži, který to rozhodne. Oba borci mají kolem sebe výborné a zkušené pálkaře. Tomáš Juněc měl výbornou nadstavbu a hlavně díky jeho odpalům v pravou chvíli Arrows postoupili rovnou do finále. Na druhé straně Dominic Piazza, který je výborný ve všem. Řídí hru z pozice catchera, skvěle pálí a do toho má nejvíce ukradených met v dresu Eagles.  

Oba týmy jsou tak vyrovnané, že těžko na někoho vsázet. Arrows bych řekl, že mají o něco silnější line up. Eagles možná mají o něco větší sílu na kopci, kdy Jarvis i Holland dokáží odházet complete game i na 140 plus nadhozů. Rozdílovým hráčem tedy dost možná bude někdo u koho to nečekáme a chopí se příležitosti. 

Těžko hádat, kdo vyhraje, ale pokud Eagles nebudou dělat zbytečné chyby v poli, tak si myslím, že letos pohár pro vítěze Extraligy pozvednou právě oni

Starší články