>

Army Day okoření páteční duel v Blansku

Evženie Votinská, 11.04. 2019 Extraliga

Stalo se již tradicí, že baseballové extraligové kluby spojují své domácí zápasy s Armádou ČR. Army Day jsou u fanoušků a diváků velmi oblíbené.
Prvním letošním bude program před zápasem Olympia Blansko – Draci Brno, který startuje v pátek v Blansku od 19:00 hod.

Celý slavnostní program začíná na Strawberry Fieldu již v 16:00 hod. Předvést by se měla obrněná vozidla Dingo II a Pandur II, dále protiletadlový raketový komplet RBS-70 a chybět nebudou ani potápěči s ukázkou potápěčské výstroje.
Plánován je rovněž seskok parašutistů Parahospody, tak věřme, že počasí tento vždy zajímavý divácký zážitek umožní.

Baseballové záležitosti obstarají hráči Olympie, která vykročila do letošní sezóny velmi dobře a hřeje si na svém kontě tři vítězství. Jejím soupeřem bude 21. násobní mistr ČR, Draci Brno. Ti  jsou letos zatím bez porážky a navíc mají vedle českých reprezentantů ve svém středu nadhazovačskou hvězdu z MLB Petera Moylana, který bude mít před zápasem krátkou autogramiádu.

"Budeme se snažit zabojovat, i když se jedná o těžkého soupeře a vydáme ze sebe to nejlepší. Určitě přijďte," zve fanoušky Štěpán Havlíček, nadhazovač blanenského klubu. A Jaroslav Němec ho doplňuje: "Přijďte, moc se na vás těšíme. Chtěli bychom předvést bojovný výkon a ukázat co v nás je."

Svou pozvánku si připravil také Theo Lakmeche franouzská posila Olympie, který slaví v pátek 12.4. své 26. narozeniny.

Slavnostní nadhoz obstará podplukovník Ing. Milan Bielak, catcherovat mu bude náš bývalý hráč, catcher, v současné době příslušník Armády ČR Tomáš Regec.

 

 

Starší články