1. Home >
  2. Videosouhrn prvního víkendu Czech Series

Videosouhrn prvního víkendu Czech Series

Evženie Votinská, 22.08. 2023 Extraliga

Czech Series mezi Draky Brno a Tempem Praha, která se letos hraje pouze na tři vítězné zápasy, má za sebou první hrací víkend, který zatím o mistrovském titulu nerozhodl. Rozhodnuto není ani v sérii o bronzové medaile mezi Hrochy Brno a Eagles Praha

Všechna tři finálová utkání byla velmi vyrovnaná, zatím se vždy dařilo domácímu týmu. Blíže k vítězství mají Draci Brno, kteří titul obhajují a usilují o ten číslo 24.
Draci se mohli spolehnout zejména na své nadhazovačské zahraniční posily Hurtada, Jaimeho a Solarteho, kteří dohromady rozdali 26 strike outů. 
Nejvíce homerunů padlo ve druhém zápase v Praze, kdy se za plot trefil dvakrát Milan Prokop, ale tříbodový homerun Marka Minaříka znamenal výhru pro jeho tým.p 3.

Hroši podlehli v prvním duelu série o 3.místo Eagles rozdílovým výsledkem, ale v Praze dokázali soupeři porážku vrátit, byť v utkání prohrávali už 2:6.

Všechny další zajímavé informace o Czech Series a také sérii o 3. místo si můžete prohlédnout a poslechnout v tradičním videosouhrnu:

Starší články