

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | R | H | E | L | |
| Třebíč Nuclears | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kotlářka Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Do druhého zápasu série poslala Třebíč na kopec Justina Revelse a za Kotlářku startoval Jiří Vavruša.
O výsledku zápasu se rozhodlo prakticky v prvním inningu, kdy první pálkař lineupu Tomáš Chadim pálí daleko do zadního pole a zastavuje se na třetí metě a domů se dostává na odpal Richarda Sázavského. Následoval hit Patrika Kadrnožky a rozhodčí poslali běžce po odhozené rukavici o dvě mety dál a tím si Třebíč připisuje druhý bod. V 6. inningu pak Třebíč přidala po homerunu Ryana Johansona poslední třetí bod.
Do 7. inningu se nedařilo Kotlářce na Revelse pálkařsky prosadit. Naděje svitla v 8. innngu, kdy Kotlářka naplnila mety a první bod přichází za stavu 2 auty po hozeném BB. Unaveného Revelse vystřídal Lukáš Pacal, který po čtyřech nadhozech uzavírá 8. směnu a rychlými auty pohlídal i směnu poslední. Třebíč pošesté v řadě vyhrává.
Za zmínku stojí výkon Tomáše Chadima, který během pěti nástupů na pálce odpálil 2 hity na 2B a 3B, 2xBB …. BA 667, OBP 800 a sám doběhl pro jeden bod.