>

Prověřte pálkaře! Eagles Praha zve na Openig Day

jiri_uhlir, 06.04. 2018 Extraliga

Baseballová extraliga již odstartovala, pro fanoušky a diváky ale tým Eagles Praha připravil velkolepou akci. Tombola, občerstvení, soutěže, ohňostroj… To vše bude k vidění na Opening Day v Krči tento pátek. Domácí klub vyzve od 19:00 Techniku Brno a vybraní fanoušci si budou moct vyzkoušet odpalování nebo nadhoz na extraligové baseballisty.

Myslíte si, že umíte přesně házet? Přijďte si to vyzkoušet na Eagles Praha. A ještě k tomu možná vyhrajete ceny od společnosti New Era, tedy baseballová trička či čepice. „Už v minulém roce jsme měli plný stadion lidí, letos to chceme zopakovat. Proto vyzveme také diváky, ať nám předvedou své umění,“ doplnil Jan Drábek, generální manažer z Eagles Praha. „Pořád slýchávám, že baseball není náročný sport. Jen se hodí, trefí míček… Ale borci z MLB hází i 160 km/h. Na takovou rychlost trénují několik let a jen pár vyvolených se k takové ráně přiblíží.“

Jednou ze soutěží bude také míček odpálit, a to vlastním nadhozem. Pokud poletí za vytyčenou čáru, obdrží soutěžící hodnotné ceny. Tím však zábava v krčském komplexu pálkovacích sportů nekončí. Je libo pivo zdarma či hamburger? I to je možné. Stačí si počkat na pořadatelem učeného hráče, a když se mu podaří úspěšně odpálit, pro první u stánku bude připraveno jídlo a pití zdarma. „Jedná se o klasickou zábavu na amerických stadionech. Inspirovali jsme se od MLB,“ dodal Drábek.

Eagles rozjeli sezonu jednou výhrou a prohrou s městským rivalem Kotlářkou Praha. Mezi největší hvězdy patří Matěj Hejma, který v úvodním víkendu odpálil tři homeruny. Slavnostní nadhoz je v pátek naplánován na 19:00.

Program OPENING DAY New
17:45     Utkání nadějných orlíků
18:45     Slavnostní nástup týmů
18:55     Vystoupení aerobiku Fitstation.cz
19:00     Hymna
19:05     Slavnostní nadhoz
19:10     Opening game EAGLES vs. Technika Brno

V průběhu zápasu doprovodný program:
Tombola
Občerstvení
Soutěže
Ohňostroj

 

 

Starší články